Aktualności

Z okazji 20-lecia naszej firmy proponujemy przegląd zerowy, rejestrowy komputerów za symboliczną złotówkę (1 zł netto). Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów. UWAGA PROMOCJA

Podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Malwarebytes. Możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny na ofertę oprogramowania antywirusowego dla jeszcze lepszej Państwa ochrony! Producent, m.in. popularnego softu do odwirusowywania komputerów, ransomware, i innych narzędzi w walce z uciążliwościami naszych czasów ! Zapraszamy do zakupów, mamy bardzo atrakcyjne ceny!

25.08 Dostarczyliśmy nowy serwer (naszej produkcji) dla firmy ELEKTRA z Tychów. Serwer oparty na Windows 2012 STD R2 plus backup, UPS. Dziękujemy za zaufanie!

11.08.2021 Dostarczyliśmy nowiutkie monitory renomowanej firmy IIYAMA do firmy BART z Sosnowca Monitory w znaczący sposób poprawią komfort pracy zdolnych projektantów.

10.07 Nowy zestaw komputerowy do obrazowania 3D Dostarczyliśmy zestaw komputerowy do obróbki zdjęć 3D z tomografu 3D Color do Praktyki Stomatologicznej VISCARDI, plus monitory IYama Dziękujemy za zaufanie ?

06.06.2020 Praktyka Stomatologiczna VISCARDI po raz kolejny wybrała F-Secure ! Klinika stomatologii VISCARDI, na kolejny rok zaufała F-Secure Client Security. Dobry wybór. Przy okazji – w Viscardi pracują świetni fachowcy – nic nie boli ?

Producent, m.in. popularnego softu do odwirusowywania komputerów, ransomware itp. uciążliwości naszych czasów ! Zapraszamy do zakupów, mamy bardzo atrakcyjne ceny!

Serwer oparty na Windows 2012 STD R2 plus backup, UPS Dziękujemy za zaufanie

Monitory w znaczący sposób poprawią komfort pracy zdonych projektantów.

Dostarczyliśmy zestaw komputerowy do obróbki zdjęć 3D z tomografu 3D Color do Parktyki Stomatologicznej VISCARDI, plus monitory IIYama Dziękujemy za zaufanie 🙂

10/33